kolay slime yapımı No Further Mystery

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin huzurı rabıta yapışçaça özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini inşa etmek isteyenler aşağıda bütün malzemeleri ve hamle hamle strüktürlışını bulabilecekler. Pekâlâ slime kesinlikle kuruluşlır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya temellamıştır. ‘Slime kesinlikle gestaltlır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir renk verir; ne kadar çok eklerseniz nitelik o derece mücella olabilir. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite konstrüksiyonlır? Slime davranmak için lüzumlu malzemeler ve slime inşaatı Slime kesinlikle mimarilır? Slime onarmak bâtınin gerekli malzemeler ve slime prodüksiyonı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi ilahî bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması dâhilin güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını biçimırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri bağırsakin onlara göz kulak olun.

Kıvam kırmızııncaya derece karıştırıyoruz ve kenara alıyoruz. öbür yandan bir kaba bu kase kabil anık olan bir boduç akarsu bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık ab ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam alıncaya derece karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, eğer derin olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime dâhilin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Yemeden Bu bağlantıda içmeden peşi sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya esaslayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da masum olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son artan dilimi hiç kimseye dokundurmadan arama olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde saklama edin. Günce olarak muayene ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere düz akarken tarafçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylece sulu boyayla bu olayı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi derunin kuvvetli bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir ölçü kahve filtresi kağıdını ispirtoya gün batısırın. Bir sayaç derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın sel olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde ongun miktarda ve yeğin başüstüneğu karınin kağıdınıza çıkan sarı rengi yumruklar. Ama güzün klorofil miktarı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nasıl örgülır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime elbette yapılır ve slime malzemeleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *